Jubilejný desiaty ročník reality šou Farma bude iný než ktorýkoľvek predtým. Tentokrát nebudeme sledovať “iba” osudy neznámych ľudí bojujúcich za svoje sny, ktoré im môže splniť finančná odmena. Na televíznych obrazovkách totiž uvidíme aj slovenské celebrity!

Markíza odhalila dve známe osobnosti aktuálne natáčajúce prvé časti novej série. Daniela a Veronika Nízlové sú prvými oficiálnymi účastníčkami, ktoré bude mať pod svojimi krídlami nová moderátorka Eva “Evelyn” Kramerová. 

Na pretras sa dostal aj Ibrahim Maiga či Robo Mikla, ktorý sa preslávil v historicky prvej sérii speváckej šou Superstar. Táto informácia však stále nie je potvrdená.

Čo môžeme s určitosťou povedať je fakt, že blonďavú modelku Silviu Kucherenko na hospodárskom statku rozhodne neuvidíme, i keď portálu Pluska.sk sa podarilo zistiť, že kontroverznú tvár do nového projektu lámali dlho. Dokonca mala padnúť aj ponuka veľmi pekného (minimálne päťciferného) zárobku.

Lámali ju dlho a sľúbili splniť podmienky, aké si povie,“ prezradil tajný zdroj. Silvia sa však otázkam novinárov veľmi šikovne vyhla. „Keďže je táto téma bezpredmetná, lebo v šou účinkovať nebudem, nebudem sa k tomu ani vyjadrovať,“ zľahka nadhodila, čím aspoň potvrdila svoju neúčasť v reality šou Farma X.

Foto: Instagram, Facebook l Zdroj: Pluska.sk