Michael Kmeť v auguste minulého roku poriadne šokoval všetkých fanúšikov, keď na Instagrame v rozsiahlom príspevku úprimne priznal, že jeho vzťahu so speváčkou Tinou, ktorý mnohí považovali za priam idylický, je koniec. Avšak netrvalo dlho a Separovo meno sa začalo spájať s mladou infleuncerkou Cynthiou Tóthovou. Ako je na tom úspešný raper so vzťahmi dnes?

Pikošky o tom, že Separ a Cynthia spolu randia, kolujú medzi fanúšikmi už od októbra minulého roku. Dvojica pravidelne pridáva na Instagram príspevky, z ktorých je očividné, že spolu trávi čas. V marci dokonca po tom, ako potetovaný hudobník absolvoval s bývalou partnerkou Tinou a detičkami Aničkou a Leou dovolenku v Dubaji, si to s 21-ročnou kráskou namieril na čarovný Zanzibar.

Počas toho, ako si párik užíval mimoriadne romantické prostredie, sa mu zo strany ľudí dostávalo veľkého množstva hejtu, ku ktorému mala Cynthia potrebu sa vyjadriť. ,,ÁNO, bola som pozvaná na Zanzibar, na nič sa nehrám a už duplom sa netvárim, že som sama na nejakej vedlajšej izbe, či čo za nezmysly ste si podaktorí povymýšlali.. čo je zlé na tom, ked príjmeš takéto pozvanie od niekoho, koho máš rada a s kým ti je dobre? nahlas sa zamýšľala tanečnica.

Dva mesiace po dovolenke sa ale zdá, že sa puto medzi Separom a influencerkou ešte viac prehĺbilo. Cynthia totiž zverejnila záber, hovoriaci jasnou rečou – s raperom sa na ňom držia za ruky, pričom nechýba ani emotikon srdiečka.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/cynthia_tothova, separ_dms