Sára Adamčíková mala finále Farmy na dosah, no, žiaľ, na súboj najlepšej trojky sa už bude prizerať iba z tribúny. Kto bude k výhre 70 tisíc eur najbližšie, síce nevedno, no podľa fitnessky by s krásnou sumou peňazí nemusel z arény odísť iba jeden hráč.

Po piatkovom dueli sa farmári rozlúčili s mladučkou Sárou Adamčíkovou, ktorá prehrala boj so svojou láskou Erikom Zahorjanom. Následne sa kráska z Oravy objavila v relácii Farma Xtra, aby prezradila nielen plány do budúcna, ale i zákulisné informácie, o akých sme doposiaľ netušili.

Moderátora Martina Šmahela na základe skúseností z predošlých ročníkov zaujímalo, či sa medzi súťažiacimi neuzatvárali dohody ohľadom výhry. Brunetka ku podivu nerobila žiadne tajnosti ,,On mi proste stále tak naznačoval, že proste sa nejako rozdelíme, keď sa dostane do finále a vyhrá to. Neviem, pre mňa to bolo také divné, poviem pravdu. To je ako taká poistka ako keby, vieš,” prezradila Sára o Erikovi, podľa ktorého by si peniažky za svoje farmárčenie zaslúžila.

Napriek tomu, že Prešovčan po celý čas s ostastnými kolegami nevychádzal najlepšie, Sára vraj ku podivu nie je jedinou osobou, majúcou šancu získať časť z jeho potenciálnej odmeny. ,,On to celý čas vlastne na Farme hovoril, že chce sa rozdeliť medzi tými farmármi. Minimálne v tom finále, aby traja možno podpísali nejakú zmluvu a že by sa to proste nejako rozdelilo,” Martina šokovala fitnesska, ktorej mal Erik pri lúčení povedať, že jej nové obľúbené číslo bude 35 tisíc.

Hoci Sáru slová jej polovičky potešili, po skončení šou sa chce s východniarom stretnúť nie kvôli peniazom, ale preto, že ho naozaj túži vidieť.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Markíza.sk