Mama vie všetko a nič pred ňou neutajíš! Rovnaká je i Goldie Hawn (71), slávna matka nemenej slávnej dcéry – herečky Kate Hudson (37), ktorá už istý čas údajne randí s jedným z najzmyselnejších hercov Hollywoodu – Bradom Pittom (53)!

Po tom, ako s touto pikantnou správou vyšiel prvýkrát na verejnosť Pittov bývalý bodyguard, prominentná dvojica vzájomnú blízkosť nepotvrdila, no ani nevyvrátila. Zrejme šťastná, no najmä klebetná herecká seniorka Godie Hawn, však túto pikošku vyzvonila bez akéhokoľvek náznaku dôvernosti. Podľa denníka El País sa herečka vyjadrila pre Yahoo nasledovne: Brad a Kate boli v poslednom čase silno prepojení a ich vzťah je veľmi romantický. Po mesiacoch stretávania sa v tajnosti sa pripravujú na verejné odhalenie.” Papparazzovia už zaregistrovali sťahovacie autá v blízkosti ich sídiel, preto je pravdepodobné, že hrdličky si už zariaďujú spoločné hniezdočko. Podľa slov Hawnovej je pre Brada podpora zo strany Kate základom a vďaka nej zvláda ťažké chvíle.

Goldie a Kate

Zdroj: Yahoo | Foto: Twitter, Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Daniela
Daniela je rodený vodný živel. Okrem toho, že sa narodila v znamení vodnára, miluje plávanie, akvabely, vodné pólo a rafting. Nechýba nikde tam, kde voda hasí oheň.