Obľúbený slovenský herec a scenárista Andy Kraus sa počas dlhoročnej kariéry podieľal na množstve vydarených televíznych projektov. V najbližšej dobe ho však čaká nesmierne dôležitý „projekt“ aj v súkromnom živote, keďže sa onedlho stane trojnásobným otcom. Veselý komik už dokonca prezradil i najzaujímavejšie informácie o zatiaľ nenarodenom bábätku.

V seriálovej rodinke markizáckych Susedov sa roztrhlo vrece s ohláškami radostných očakávaní. Po milom prekvapení od herečky Viki Rákovej prišiel na rad aj úspešný humorista, ktorý sa krátko po 50-tke dočká tretieho potomka.

kraus rakova

Andy Kraus sa po rozvode s bývalou manželkou dal dohromady s mladšou partnerkou Jankou. Dvojica vo vzťahu pokročila natoľko, že sa obaja zaľúbenci rozhodli svoju lásku spečatiť spoločným dieťatkom. 33-ročná blondínka sa tak o pár mesiacov stane dvojnásobnou mamičkou, keďže z predošlého vzťahu má ešte 6-ročného synčeka Tomiho.

Nadšený herec v rozhovore pre Nový čas dokonca odtajnil pohlavie i plánované meno pre bábo. Usmievavá Janka vraj pod srdcom nosí dievčatko, ktoré má dostať prozaické meno Adelka. ,,My sme vedeli, že to bude dievča,“ prezradil Andy, pričom zároveň dodal, že meno mali vybraté už od začiatku, nakoľko vraj obaja vnútorne cítili, že sa im raz narodí malá princezná.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Andy Kraus v seriáli Susedia

Zdroj: Cas.sk | Foto: Facebook/Susedia