Je tomu viac než rok, čo manželia Kmeťovci šokovali verejnosť svojím rozchodom, po ktorom začali žiť oddelene. Odvtedy sa toho v živote oboch premlelo naozaj veľa, pričom Separ ani Tina na lásku určite nezanevreli. Kým raper tvorí pár s tanečnicou a influencerkou Cynthiou Tóthovou, jeho bývalá polovička našla šťastie po boku tohto speváka!

Separ (34) si svoj vzťah s o 12 rokov mladšou Cynthiou Tóthovou zo začiatku prísne strážil, dnes už však dvojica žiadne tajnosti nerobí a o spoločné momenty sa pravidelne delí aj s fanúšikmi na Instagrame.

Približne v rovnakom čase, ako sa začal známy raper spájať s príťažlivou blondínkou, a teda v jeseni minulého roku, vrabce štebotali aj o jeho expartnerke Tine. Tá mala randiť so spevákom Ferom Churým alias Puertom. Ani jeden z nich sa ale k údajnému romániku nevyjadril. Až doteraz!

,,Premýšlal som toľko.. až som zistil, že neni nad čím.. že chcem iba žiť a robiť veci, z ktorých mám radosť.. Pretože “je ich tu kopa, no viem, že ťa spoznám v tvári”.. a spoznal som.. mal som v hlave, že niekde si tam, tak som lietal “Tu” a tam.. a teraz viem, kam mierim a viem, že aj keď som to dlho popieral, ty si súčasťou mojej cesty.. tak ako ja tvojej.. Som vďačný, že tu možem byť pre teba a cítiť a vidieť, ako si užívaš všetko, čo si aj zaslúžiš.. Nič a nikto nám nepatrí.. ale cítim ťa v každej bunke svojho tela a vždy si budem stáť za tým, že si tá najčarovnejšia bytosť, akú som stretol.. nech je to, ako chce, nech si každý hovorí, čo chce, nech sa stane, čo sa má.. budem tu stáť hrdo a robiť to, čo viem najlepšie.. neprišiel som bojovať, prišiel som vám ukázať, že máte robiť to, čo cítite.. aj napriek tomu koľkokrát budete počuť “čo ak”.. a najmä kvôli tomu, aby ste mohli počuť “čo ak”..,“ v utorok večer pristálo na Instagrame talentovaného Puerta.

Keďže spevák k svojim nádherným slovám priložil romantické zábery s Tinou, je jasné, že jeho originálne vyznanie plné lásky patrí práve známej dvojnásobnej mamičke. 37-ročná kráska si tak užíva šťastie v náručí o osem rokov mladšieho fešáka, ktorý je označovaný aj za slovenského Malumu. Srdečne gratulujeme!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Puerto a Tina

Zdroj/Foto: Instagram/puerto_official, tinaslovakia, separ_dms