Na televízne obrazovky čoskoro zavíta jeden z najobľúbenejších speváckych projektov The Voice – Hlas Česko Slovenska. Diváci sa tak môžu tešiť na štyroch známych porotcov, ktorí budú otočení chrbtom k súťažiacim a v prípade, že ich osloví spev niektorých z nich, môžu stlačiť gong a otvoriť mu tak bránu do tímu kaučov.

Tvár jedného zo štyroch porotcov je už odhalená. Za českú stranu sa postaví Vojta Dyk, jeden z najúspešnejších muzikantov. Naši susedia tak už poznajú meno prvého kouča, avšak na svoje si prídu aj Slováci. Televízia totiž poodhalila horúce informácie, vďaka ktorým už dnes vieme, že sa môžeme tešiť i na nadanú spevácku hviezdu.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Napriek tomu, že kompetentní z modro-žltej televízie nateraz ešte konkrétne meno neprezradili, fanúšikom talentovej súťaže ponúkli hneď niekoľko možností. S istotou tak vieme, že do červeného kresla zasadne jedna z nižšie uvedených umelkýň.

Dara Rolins, Katarína Knechtová či dokonca Tina, ktorá len nedávno prehovorila o skleróze multiplex. Aj tieto zvučné mená padli pri výbere jednej zo zástupkyň slovenských speváčok, pričom za svoju favoritku môžete zahlasovať v ankete nižšie. Ktorá z nich to podľa vás bude?

Ktorá slovenská speváčka sa podľa vás stane koučkou?

Loading ... Loading ...

Zdroj: TV Markíza | Foto: Facebook/The Voice, Instagram, Facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.