26-ročná Švédka menom Jelly Devote donedávna patrila k obyčajným ženám, ktoré sa trápia s kilami navyše, no nemajú silu to zmeniť. Zakaždým, keď poprosila niekoho, aby ju odfotil, sklamane pokrútila hlavou a záber radšej vymazala. Dnes jej postavu možno označiť za dokonalú a na Instagrame ju obdivuje takmer pól milióna fanúšikov, ktorých dennodenne motivuje k cvičeniu. Toto je príbeh ženy, ktorá to nevzdala!

480-tisíc! Úctyhodné číslo, ktoré svieti na instagramovom profile sympatickej moodrokej blondínky menom Jelly Devote. Na prvý pohľad dokonalá manekýnka s umelými prsiami, ktorú dnes ľudia označujú za dokonalú, to však nemala vždy jednoduché. Dnes šťastne vydatá Švédka totiž okúsila trpkú príchuť urážok, šikany a psychického “zožierania sa” kvôli vlastnému telu: ,,Ako tínedžerku ma postupne opustil taký ten detský metabolizmus, začala som nekontrolovateľne naberať kilá, keď sa ručička na váhe zastavila tesne pod číslom 80. Nazývali ma tlstou, nespoznávala som sa, nemám už dokonca ani fotku, na ktorej by bolo poriadne vidno, ako som vyzerala. No ten obrázok mám stále v hlave, dnes som rada, že som vyskočila z rozbehnutého vozňa a urobila by som to znovu. Všetko je možné, treba si len veriť a, samozrejme, obetovať veľa potu a sĺz,” píše Jelly k jednej zo svojich fotiek, zachytávajúcich jej obrovskú premenu.

Mimoriadne úspešná fitness trénerka, ktorej príde denne niekoľko fotografií premien jej fanúšikov, však priznáva, že dodnes ju mnohí osočujú a spochybňujú jej fyzickú aj psychickú premenu: ,,Napriek tomu, že navonok vyzerám úplne inak, vnútri som stále to isté dievča. Aj keď mnohí označujú moju premenu za podvod pomocou plastických operácií, to ako vyzerám je výsledok tvrdej driny v podobe krvi, potu a sĺz. Jediný zákrok, ktorý som podstúpila, je zväčšenie pŕs, ktoré som nikdy nemala a nemám problém si to priznať. Pomáhať ľuďom, dostávať ich fotky úžasných premien je jednoducho ten najlepší pocit na svete! Všetko je možné, tak nikdy nikomu nedovoľte aby vám hovoril opak!”

Takto vyzerá Jelly dnes

Viac fotiek skvelej premeny si môžete pozrieť >>>TU<<< alebo >>>TU<<<