Málokto si dokáže čo i len predstaviť, aké trápenie prežíva matka, nasilu odlúčená od milovaných ratolestí. Moderátorka Vera Wisterová má za sebou 9-mesačný boj o deti, ktoré boli vlastným otcom unesené do ďalekej Ameriky. Po strastiplnej ceste plnej súdnych pojednávaní, sporov a vyjednávania sa známa Slovenka konečne vrátila s chlapcami do rodnej zeme.

Len pred pár hodinami nastala dlho očakávaná chvíľa, o akej 43-ročná červenovláska snívala celé mesiace. Hoci to ešte minulý mesiac s bojom o maloletých bratov vôbec priaznivo nevyzeralo, americká sudkyňa napokon návrat k matke definitívne odobrila.

vera wister

Napriek tomu, že sa Verin izraelský manžel Jeremy Hulsh proti verdiktu niekoľkokrát odvolal, matka dostala šancu priviesť si synov späť do domáceho zázemia. Trojica sa teda na sklonku júla spoločne dopravila lietadlom na Slovensko, kde musia teraz všetci absolvovať povinnú karanténu.

Bezpečnostné opatrenia a nariadená izolácia však pre spokojnú rádiovú a televíznu hviezdu určite prekážku nepredstavujú, keďže svoje poklady dlhé mesiace vôbec nevidela. Dnes sa ale všetko na dobré obrátilo, a to i napriek faktu, že sa Wisterová bude ešte musieť dostaviť na pojednávanie v USA, stanovené na 7. augusta. Nateraz si však konečne bez zábran užíva spoločne strávený čas so synmi, u ktorých môže opätovná adaptácia na slovenské prostredie trvať aj niekoľko týždňov.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

vera wister so synmi

Zdroj: Facebook/Ja som Fun Radio | Foto: Facebook/Ja som Fun Radio, Instagram/Verawister