Ešte pred pár mesiacmi sa meno Martin Jakubec v médiách i na sociálnych sieťach vyskytovalo takmer denne. Milovník šlágrov bez hanby dourážal takmer všetky celebrity z nášho šoubiznisu, pričom na paškál si najradšej brával zaľúbenú dvojicu Rytmusa a Jasminu Alagič. Hoci drsný raper Jakubcove vyčíňanie spočiatku ignoroval, pri jednej veci sa už neudržal.

Aj keď by sa mohlo zdať, že zvláštna záľuba známeho speváka v zneuctievaní kariéry či dobrého mena populárnych osobností postupom času utíchla, v pozadí stále funguje. Martin sa totiž dopustil skutku, aký nenechal chladného ani vychýreného flegmatika Patrika Vrbovského.

rytmus

Hrdý otec malého Sanela len krátko po narodení synčeka svojho hudobného oponenta žaluje za to, že jeho umelecké meno použil pri jednej zo svojich piesní. Označením „ft. Rytmus“ na internetovom kanáli YouTube dal autor kontroverzných hitov verejnosti náznak, akoby na skladbe spolupracoval s raperom.

Jakubec musel pod hrozbou súdu chybu napraviť

Práve to sa stalo poslednou pomyslenou kvapkou v pohári trpezlivosti, ktorý už pretiekol. Manžel Jasminy Alagič podal návrh na neodkladné nariadenie opatrenia, kedy bol Jakubec vyzvaný spomenutú značku odstrániť. Ak by ste si ale mysleli, že sa spevák po nepríjemnom zážitku upokojí, ste na omyle – Martin sa na adresu Rytmusa skvele pobavil a o žalobe sa vyjadril s neskrývanou iróniou.

„Stalo sa, bol to prejav mojej dobrej vôle. Vymazal som aj venovanie, hoci som im túto pesničku naozaj venoval z lásky. Môj videoklip žiadnym spôsobom nehovorí o Rytmusovi ako osobe, keďže Rytmus nie je, na rozdiel odo mňa, chránený ochrannou známkou. V mojom prípade bolo slovo Rytmus použité ako opisné spojenie tempa hudby,“ Martin Jakubec vyhlásil pre Plus 7 dní, dodávajúc, že Vrbovského hudobná tvorba pre neho nemá žiadnu výpovednú hodnotu a ako muzikant ho vraj dávno prestal zaujímať.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

martin jakubec

Zdroj: Plus 7 dní | Foto: Instagram/Rytmusking, Facebook/Martin Jakubec