Svadba jedného z najobľúbenejších slovenských raperov už naozaj klope na dvere. Začiatkom septembra si celoživotnú vernosť pred oltárom sľúbia šťastní rodičia Kali a Alica, ktorí sa už polroka tešia z prvorodenej dcérky Nelky. Dvojica nič na náhodu nenecháva a fanúšikom sa predviedla pri prvých oficiálnych prípravách na veľký deň.

Bývalý kouč speváckej súťaže The Voice Česko Slovensko sa u publika teší obrovskej priazni, čo je spôsobené nielen chytľavou hudobnou tvorbou, ale i srdečným prístupom k dvom najmilovanejším ženám jeho života.

Nelka

Potetovaný hudobník síce navonok pôsobí drsne, no v hrudi mu tlčie veľmi láskavé srdiečko, čím si získava veľké sympatie okolia. Kali dokonca fanúšikov potešil podareným záberom z prípravy na svadbu, kedy drahej polovičke konečne povie svoje “ÁNO”!

Dokonalý párik navštívil vychytené štúdio profesionála Petra Modrovského, kde si vôbec po prvýkrát odskúšali mladomanželský tanec. Pod vedením skúseného tanečníka a choreografa sa tak zaľúbenci usilujú naučiť pohyby, ktorými svadobčanov zaručene ohúria. ,,Dnes prvá skúška prvého tanca novomanželov. ĎAKUJEM Peťko Modrovský za trpezlivosť a čas,” vyznal sa Kali po náročnom tréningu.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Kali a Alica

Zdroj: Instagram/Dezertkalimusic | Foto: Instagram/dezertkalimusic, alicanails