Jeden z najkontroverznejších párov českého šoubiznisu sa konečne dočkal svojho dlho očakávaného bábätka. V stredu v noci sa totiž na svet ohlásil známej televíznej dvojici ich prvý spoločný potomok, ktorého už doma čaká starší braček.

Modelka Agáta Prachařová a obľúbený moderátor Jakub Prachař sa v stredu v noci stali hrdými rodičmi malej dcérky. Po turbulentnom období, ktoré musela manželská dvojica ustáť, sa teraz môžu tešiť na svojho prvého spoločného potomka. Deň pred pôrodom bola pritom ešte nič netušiaca modelka s veľkým bruškom v kine a užívala si večerný film. V stredu sa však náhle ohlásilo bábätko a po chvíli už bolo na svete.

V stredu sa pre zmenu vybrala do kina Agátina mama herečka Veronika Žilková, ktorá tak síce zmeškala dôležitú udalosť v živote dcéry, no momentálne je hrdou babičkou: “Ano, porodila, zatímco jsem byla v kině,” prezradila šťastná Žilková pre Blesk. Veľká rodina sa tak opäť rozrástla a fanúšikovia sa už teraz nevedia dočkať, aké meno vyberú rodičia svojej malej princeznej. Gratulujeme!

Agáta deň pred pôrodom v kine

Zdroj: blesk.cz | Foto: Instagram

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk