Dočkali sme sa! Dnešný večer sa konečne ponesie v znamení dlho očakávanej speváckej šou The Voice Česko Slovensko 2019. V priebehu nasledujúcich týždňov tak budeme svedkami zrodu nových hudobných talentov, pričom atraktivitu programu zvyšuje aj extra hviezdne zloženie poroty. Práve štyria populárni koučovia odpália premiéru spoločnou piesňou.

Televízia Markíza už dlhší čas avizovala príchod tretej série veľkolepej hudobnej súťaže. Tvorcovia programu až do posledných chvíľ divákov držali v napätí, pričom postupne odkrývali mená porotcov i moderátorov. V novej sérii sa tak môžeme tešiť na množstvo obľúbených osobností slovenského i českého šoubiznisu.

the voice
Moderátorky Tereza Kerndlová a Mária Čírová so speváčkou Janou Kirschner

Celou súťažou budú nádejných spevákov sprevádzať štyria koučovia – Jana Kirschner, Kali, Vojta Dyk a Pepa Vojtek. Všetci porotcovia majú za sebou úspešnú kariéru a bohaté profesionálne skúsenosti, preto si mnohí ľudia od tohto ročníka The Voice sľubujú skvelú šou.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

voice

O tom, že noví koučovia naozaj patria medzi našu hudobnú špičku, sa budeme môcť presvedčiť hneď v úvode dnešnej veľkej premiéry. Štyria speváci si totiž pre divákov modro-žltej televízie pripravili pestrú lahôdku v podobe spoločne naspievanej piesne. Premiéru The Voice teda naplno odpália práve tí najpovolanejší, ktorí v originálnej cover verzii svojich známych hitov roztlieskajú celú sálu.

Exkluzívnu video ukážku spoločnej piesne koučov nájdete —TU—

Zdroj: Markiza.sk | Foto: Instagram/thevoiceceskoslovensko