Jubilejná séria reality šou plnej známych osobností nie je len drsná a nespravodlivá, ale aj poriadne dramatická. Konflikty medzi farmármi striedajú nečakané odchody či úniky zo statku, čo diváka doháňa k jedinej otázke: Čo sa tam ešte môže stať?

Posledný príchod hospodára Martina priniesol hneď dve šokujúce správy. Prvou bol radikálny odchod dvoch tvárí z pôvodného táboru bohatých, a teda sestier Nízlových. O ich úniku z reality šou kvôli údajným pracovným povinnostiam si môžete prečítať viac >>>TU<<<.

Druhou informáciou bol príchod troch nováčikov, ktorí však pre hráčov nie sú žiadnou konkurenciou. Na Farmu totiž konečne pribudli ďalšie nádherné zvieratá, a to konkrétne pštrosy, pričom účinkujúci im mali dať originálne mená. A tam nastal okamžite problém.

Zatiaľ čo dvojica „odvrhnutých lenivcov“ Karin a Juraj bojovali za exkluzívne pomenovania s hlbším významom, ostatní členovia skupiny bohatých mali úplne iný názor. Podľa nich by sa mali pomenovať podľa trojice opitých postavičiek zo seriálu Horná Dolná, a teda Bystro, Kokos a Tunel. Zdá sa však, že na statku panuje poriadna ponorková choroba, keďže ani v takejto maličkosti sa boháči nedokázali dohodnúť. Koho názor nakoniec vyhrá? Nechajme sa prekvapiť!

 

Foto: TV Markíza l Video: Streamable.com/YouTube