Martin Šmahel má za sebou náročné obdobie. Po tom, čo sa jeho dcérka narodila v 6. mesiaci tehotenstva jeho partnerky Beáty, došlo pri prevoze do nemocnice k nečakanej zrážke. Po chvíľach plných strachu sa športovec rozhodol konečne prehovoriť!

Je to len pár dní, čo verejnosť zaplavila desivá informácia o havárii sanitky, v ktorej sa nachádzala predčasne narodená dcérka Martina Šmahela. Malá Emka vážila v tom čase len 800 gramov, pričom na mieste nehody muselo jej telíčko zvládnuť oživovanie.

Martin Šmahel prehovoril po nehode o dcérke

Po necelom týždni sa Martin Šmahel rozhodol konečne prehovoriť. Dôvodom je zrejme fakt, že ho v týchto ťažkých chvíľach atakovali správami plnými podpory stovky fanúšikov, kedy nechýbali ani otázky o aktuálnom stave jeho dieťatka.

Ďakujeme všetkým za úžasnú podporu a milé slová,” exfarmár uviedol aj v mene svojej partnerky a následne venoval pár slov malej dcérke. „Emka je bojovníčka a všetci sa veľmi snažia,” opísal momentálnu situáciu za bránami nemocnice, kde sa novorodeniatko zotavuje nielen z predčasného pôrodu, ale i zrážky s BMW.

Foto: Instagram/MartinSmahel, Facebook, Pixabay.com