Talentovaná česká diva je už dlhší čas šťastne zamilovaná do takmer o dvadsať rokov mladšieho svalovca Radka. Dvojica spolu trávi množstvo času, a to nielen z osobných, ale i pracovných dôvodov, keďže sa bývalý fitnesák stal dokonca speváčkiným road manažérom. Párik je tak čoraz častejšie konfrontovaný s témou sobáša, na čo sa Lucka Bílá konečne rozhodla otvorene zareagovať.

Prednedávnom sa vo veľkom začalo polemizovať o tom, či 53-ročná hviezda s priateľom Radkom Filipim nemajú už náhodou svoj veľký deň za sebou. Otázniky vyvolali najmä prstene na rukách oboch zaľúbencov, nápadne pripomínajúce manželské obrúčky.

Lucie Bila

Speváčka tieto fámy doteraz nepotvrdila ani nevyvrátila a namiesto toho sa rozhodla k celej kauze vôbec nevyjadrovať. V rozhovore pre magazín Topstar ale Lucka urobila výnimku a prekvapila nečakanou reakciou ohľadne toho, či sa po tretíkrát odhodlala stať sa vydatou ženou.

,,Keby som si to už neskúsila, a vlastne aj on, už dávno by sme boli svoji. My sme svoji aj bez papiera. Nebrala by som to ako tému, ale je logické, že sa na to každý pýta. Asi by sa to každému aj páčilo, ale ja by som sa asi neponáhľala,” prezradila hudobná stálica, ktorej očividne formálne potvrdenia vzťahu nateraz ku šťastiu nechýbajú. Napriek tomu je zjavné, že sympatický párik, žijúci v spoločnej domácnosti, funguje na rovnakej báze, akoby už dávno boli skutočnými manželmi.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Lucie Bílá Radek Filipi

Zdroj: Topstar.noviny.sk | Foto: Instagram/Luciebila