Sú spolu? Nie sú spolu? Otázky, ktoré si kladú všetci fanúšikovia speváčky Dary Rolins a o 21 rokov mladšieho rapera Dalyba. Dvojica síce posledné dni zverejňuje spoločné zábery, zaváňajúce romantikou, no vyjadreniam o ich údajnom vzťahu sa vyhýbajú. Žeby tak slovenskí hudobníci chceli, aby za nich prehovoril ich spoločný videoklip? Ak áno, v tomto prípade je to jasné!

Jedna z najobdivovanejších žien slovenského šoubiznisu pred pár hodinami prehovorila k ľuďom z dôvodu, aby ich upozornila na to, že v týchto ťažkých chíľach, kedy nám ide doslova o život, by sme nemali zabúdať na radosti, ktoré boli ešte pár týždňov dozadu bežnou súčasťou našich životov. ,,Dnes večer vás chcem preto na chvíľku priviesť k iným myšlienkam a predstaviť vám nový klip Hello Kitty od @dalybhahacrew. A pre tých, ktorí jeho hudbu nepoznajú/nemusia a majú ďalších milión dôvodov k narážkam, poznámkam a krúteniu hlavou “prečo” to naše spojenie… PRETO:,” Dara už vopred jasne a stručne zodpovedala na zvedavé otázky, pričom následne sa rozpísala.

,,Lebo hudba vám dovoľuje lietať, snívať, bez limitu prepájať štýly, hudobné názory, spolupracovať slobodne s kým chcete. “Slobodný umelec”, presne TO stoji v kolonke mojej profesie. Som zvyknutá, že vedľa tých, ktorí mňa a moju hudbu milujú, je hromada tých, ktorí ma budú vždy iba kritizovať. V princípe mi to vlastne ani nevadí, pretože to tak máme my všetci, ktorých živí umenie. Patrí to k “veci”:),” kráska tých, ktorí doposiaľ ešte song Hello Hitty nepočuli, radšej opatrne upozornila na to, že to bude iná “šálka kávy”, než na akú sú od nej zvyknutí. ,,Jediné, čo mám občas potrebu pripomenúť, je fakt, že našou podstatou nie je robiť veci tak, aby sme sa zapáčili, vyhoveli predstavám iných, ale naopak – nezapreli, nestratili samy seba a svoju slobodu,” doplnila.

Dara svojimi slovami všetkých pripravila na dlho očakávaný vizuál, ktorý k vyššie spomínanému duetu, nabitému se*y nábojom, točila s raperom Dalybom ešte začiatkom marca v ďalekom New Yorku. A práve na základe tejto spolupráce sa začali šíriť správy, že medzi československou divou a 26-ročným raperom je viac než len kamarátsky a pracovný vzťah. Nuž a tento videoklip, ktorý je už konečne vonku, by to mohol viac než jasne potvrdzovať, čo poviete?

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: YouTube, Instagram/dararolins_vermi, dalybhahacrew