Hoci sa z ostro sledovaných britských manželov stali rodičia len pred necelými tromi mesiacmi, začalo sa v súvislosti s nimi uvažovať o ďalšom potomkovi. Po tom, ako kráľovská expertka prednedávnom odhalila svoje domnienky o tom, že Meghan Markle s Harrym si určite založia početnú rodinu, prehovoril samotný princ – jeho slová budú ale možno prekvapením!

Aj keď doteraz o možnom druhom tehotenstve vojvodkyne zo Sussexu oficiálna reč nepadla, na tému rodiny sa nečakane vyjadril samotný syn nebohej lady Diany. Ten v rozhovore pre prestížny zahraničný časopis Vogue otvorene prehovoril o súrodencovi pre malého grófa Archieho.

Meghan Harry syn

Pred pár dňami totiž kráľovská expertka vyvolala poriadny rozruch vyhlásením, že bývalá americká herečka by mohla ešte do konca tohto roka znovu otehotnieť. Svoje tvrdenia podložila argumentom, že slávny manželský párik má údajne v pláne založenie veľkej famílie.

Celosvetové fámy ale prekvapivo poprel samotný princ, keď v nedávnom rozhovore o počte detí, ktoré si spoločne s tmavovláskou prajú mať, zaujal rázny postoj. ,,Maximálne dve!” vyjadril sa Harry, ktorý po väčšej rodine rozhodne netúži. Zdá sa teda, že čerství kráľovskí rodičia sa momentálne plne venujú synčekovi a na ďalšie radostné očakávanie zatiaľ nepomýšľajú.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Meghan Markle syn

Zdroj: Cosmopolitan.com | Foto: Instagram/Katemiddletonphotos, Meghanmarkle_official