Od finále SuperStar ubehlo päť mesiacov, počas ktorých víťaz Adam Pavlovčin zbieral skúsenosti a nápady na svoju vlastnú tvorbu. Prvú lastovičku predstavil už počas šou Let’s Dance, avšak oficiálne ju pustil do sveta až dnes 20. mája!

Adam Pavlovčin priniesol na československú scénu nepoznaný vietor. Nakoľko v SuperStar interpretoval známe hity od rôznych spevákov, všetci fanúšikovia s napätím čakali, aké piesne bude tvoriť on. Teraz je už jasné, že pôjde o svetovú úroveň – z novinky kráľa speváckej šou ostanete v úžase!

Debutový singel Moving on vydal rodák z Myjavy už pod umelckým menom Adonxs. Na videoklip namotával sledovateľov na sociálnych sieťach niekoľko týždňov a veru výsledkom si nastavil latku rovnako vysoko ako aj zimomriavkou skladbou v angličtine.

,,Klip sa pripravoval niekoľko mesiacov. Najdôležitejšia bola pre nás asi lokácia a obsadenie. Nakoniec na klipe pracoval 40-členný štáb. S režisérom Jirkom Horenským sme si počas týchto mesiacov vymenili niekoľko námetov na klip, až kým sme boli obaja spokojní, no a nakoniec sa aj veľa natočených záberov nepoužilo. Z nich by sme pravdepodobne vedeli poskladať aj ďalší klip,“ prezradil multitalentovaný Slovák v rozhovore pre Markiza.sk.

ADONXS – Moving On

Zdroj: Markiza.sk, YouTube | Foto: YouTube, Instagram/ageofadonxs