Víťaz siedmej série jojkárskej talentovej súťaže je už niekoľko hodín známy. Jedenásťročná bubeníčka Nikoleta Šurinová strhla svojím vystúpením najviac hlasujúcich divákov a získala šek v hodnote 50 000 eur. Vyhrala ale naozaj právom?

Vášeň pre bubny v Nikoletke vzbudil jej otec, ktorý rovnako hrá na bicie a je pre ňu veľkým vzorom. Malá slečna má hudbu v sebe a svoje vystúpenia si naplno užíva, pričom na nej nebadať žiadnu trému, veď Talent nakoniec nebola jej prvá veľká skúsenosť pred ľuďmi. Nikoleta totiž hrala už aj pred 20-tisícovým davom fanúšikov kapely Rockin’1000, s ktorou odohrala koncert v Taliansku.

„Vyhrala preto, že je to dieťa“

Nikoletu však ako možného víťaza tohtoročného Talentu viacerí nevnímali a jej prvé miesto v silnej konkurencii mnohých prekvapilo. Neprajníci sa dokonca do nej po vyhlásení výsledkov pekne obuli – na Instagrame tak okamžite začali pribúdať komentáre typu: „Vyhrala, pretože je to decko“ alebo „Je jasné, že vyhrá decko nad dospelým“.  Otázny bol podľa verejnosti aj spôsob hlasovania, ktorý mnohí označili za podvod. Viac si môžete prečítať — TU —

Neprajníci pochybujú, že svoj talent pretaví do úspešnej kariéry – myslia si, že namiesto hrania sa bude o pár rokov potulovať po Bratislave. Vraj keby mala o desať rokov viac, určite by jej ľudia neposielali toľko hlasov. Podľa ďalších už v Talente nejde o umenie, ale o ľútosť a súťažiacich do finále posielajú najmä silné príbehy. Skupina internetových kritikov dokonca tvrdí, že  sa „trieskanie po hrncoch“ dokáže naučiť každý a to, čo predviedla Nikoleta, sa nedá považovať za talent na hudbu. Aký je vás názor na víťazstvo mladej slečny? Dajte nám vedieť do komentárov na Facebooku!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Väčšinu neprajných komentárov popísali ľudia, ktorí by na stupienku víťazov videli radšej Bokiho. Označujú ho za svojho víťaza – on by vraj svoj potenciál vedel využiť naplno. Nakoniec, raper sa už zmámym stal, takže v kariérnej ceste mu nič nestojí.

Zdroj: joj.sk | Foto: Instagram/tvjoj