Kým rebelovala, on žil svoj ,,pokojný život” hollywoodskeho herca, no rýchlo sa ukázalo, že mladý pár bez seba jednoducho nedokáže existovať. Snúbenci Miley Cyrus a Liam Hemsworth patria k najkrajším dvojiciam svetového šoubiznisu a ako sa zdá, pomaly, ale isto sa schyľuje aj k hviezdnej svadbe!

V kuloároch sa šepká, že rok 2017 by mal byť pre snúbencov Miley Cyrus a Liama Hemswortha prelomový. Prípravy na svadbu sú vraj už v plnom prúde a zaľúbený herec stihol dať svojej vyvolenej na narodeniny ďalší prsteň. Počas najkrajších sviatkov v roku sa o menší rozruch postarala sestra známej speváčky, keď na svojom instagramovom profile publikovala vianočnú fotografiu celej rodiny, na ktorej už figuruje aj krásny herec Liam. Juj, no nie sú rozkošní? :)

Vianočná Miley s rodičmi

Foto: suwalls.com, Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)