Pred pár mesiacmi ostali fanúšikovia svetoznámej hviezdy nemilo zaskočení správou o nečakanom krachu jej manželstva. Pred polrokom sa totiž Adele spoločne s partnerom Simonom Koneckim rozhodli dať si na istý čas pauzu – tá ale skončila najhorším možným scenárom.

Mimoriadne obľúbená speváčka a 45-ročný Američan sa zosobášili pred tromi rokmi, pričom už v tom čase spolu vychovávali synčeka Angela. Ani malý potomok však nedokázal navždy spojiť osoby, ktorých rozdielne pohľady na svet vyústili do obrovskej krízy.

adele manžel

Hoci sa doposiaľ rozprávalo len o dočasnom rozchode, podľa najnovších informácii sa situácia mala rapídne zhoršiť. Speváčkin manžel totiž údajne nedokázal uniesť obrovské úspechy vlastnej manželky.

,,Stávala sa väčšou a väčšou hviezdou, jemu pritom vôbec nevadilo, že je v pozadí neviditeľný, ale akonáhle bola ešte slávnejšia, vycestovala na obrovské turné a mala preplnený diár, tak sa navzájom vnútorne vzdialili,” odtajnila kamarátka rozvádzajúcej sa blondínky v rozhovore pre E! News. Manželka a mamina v jednej osobe tak musela učiniť zrejme najťažšie rozhodnutie v živote a podala oficiálnu žiadosť o ukončenie zväzku.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

adele rozvod

Zdroj: E! News Foto: Instagram/online_radio_box, soberaniapopulartv, mymagazine_87