Najsledovanejšia, najvyhľadávanejšia a najlajkovanejšia celebrita – aj tak by sme mohli charakterizovať túto útlu tmavovlásku, ktorá to ale v poslednom čase vôbec nemá jednoduché. Trpí totiž závažným ochorením, ktorého vedľajšími účinkami sú aj psychické poruchy, a teda depresie a stavy paniky. 

Selena Gomez už dávnejšie priznala, že nie je celkom zdravotne v poriadku. Trápi ju ochorenie zvané “Lupus”. Pri tomto ochorení sa z neznámych príčin imunitné bunky „vzbúria“ proti vlastným a začnú ich poškodzovať v rôznych orgánoch a systémoch tela. Pacienti musia dodržiavať osobitý režim pokoja, čo sa o speváčke uprostred svetového turné, povedať nedá.

V dôsledku týchto stavov sa Selena rozhodla zrušiť svoje európske turné, teda aj koncert v Prahe, ktorý sa mal uskutočniť 24. októbra. Fanúšikovia ale budú mať nárok na vrátenie peňazí už od 12. septembra. Tí, ktorí si lístky kúpili priamo na predajných miestach a platili v hotovosti, dostanú svoju hotovosť späť presne tam, kde si lístok zakúpili. Peniaze však dostanú aj tí, ktorí si lístok kúpili cez internet. Spoločnosť Ticketportal sa postará o spätnú transakciu na účet, z ktorého boli vstupenky zaplatené. Zákazníci platiaci faktúrou sa musia obrátiť na Ticketportal (Politických vězňů 934/15, Praha 1, 110 00) a poslať príslušný daňový doklad, informácie o bankovom účte a platné vstupenky.

Nobody loves me like you do 🙏🏽

A post shared by Selena Gomez (@selenagomez) on

 

Selena sa k vzniknutej situácii vyjadrila nasledovne: ,,Ako mnohí z vás vedia, asi pred rokom mi lekári odhalili Lupus. Toto ochorenie môže postihnúť ľudí rôznymi spôsobmi. Zistila som, že úzkosť, záchvaty paniky a depresie môžu byť vedľajšími účinkami práve tejto choroby. Chcem zostať aktívna, a preto sa chcem sústrediť na udržanie svojho zdravia a šťastia. Rozhodla som sa, že najlepšou cestou vpred je vziať si na nejaký čas voľno. Ďakujem všetkým svojim fanúšikom za podporu, viete, akí ste pre mňa dôležití, ale musím sa tomuto problému postaviť čelom, aby som si bola istá, že robím pre seba len to najlepšie. Viem, že nie som sama s týmto problémom a dúfam, že táto správa pomôže aj iným aby riešili svoje vlastné problémy.”

Speváčke držíme prsty a veríme, že sa dá čoskoro do poriadku.

when your lyrics are on the bottle 😛 #ad

A post shared by Selena Gomez (@selenagomez) on

 

preshow @revivaltour

A post shared by Selena Gomez (@selenagomez) on

Foto: Twitter, Instagram | Video: YouTube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Ivet
Miluje arašidové maslo, New York, kávu, dobrú hudbu a knihy. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu a záhradu plnú pivoniek. :)