A je to tu! 11.11.2015 vkročil snáď najúspešnejší slovenský športovec Peter Sagan do stavu manželského so svojou krásnou partnerkou Katarínou Smolkovou. Je tomu iba pár minút, čo hviezdny cyklista svetu oznámil ďalšiu úžasnú správu! Ako sa zdá, z manželov Saganovcov sa už onedlho stanú pyšní rodičia!

Peter a Katka sa na verejnosti prvýkrát ukázali vo februári 2014, no vzájomné sympatie medzi nimi prebehli už tri roky predtým. Slovo dalo slovo, zaľúbenci podľahli citom, vzali sa a po roku a pol manželského života svetu oznámili, že sú v očakávaní svojho prvého bábätka. Obdivovaný cyklista uverejnil informáciu na svojom Facebooku, kde ku krásnej fotografii pripojil jemu svojským humorom napísaný komentár: ,,Toto asi nebude z palaciniek  ;) Život je o láske!”

Peter, Katka, v mene celej redakcie vám srdečne gratulujeme! :)

Peťo a Katka tvoria mimoriadne sympatický pár

Zdroj: Facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Deny
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)