Už viac ako týždeň vrabce na stromoch čvirikajú, že herečka Kristína Svarinská je zaláskovaná. Známu krásku, o ktorej srdce by určite rád zabojoval nejeden muž, zaujal úspešný slovenský YouTuber s prezývkou Expl0ited.

Hlavná pracovná náplň Kristíny Svarinskej sa posledné týždne sústreďuje na tanečnú šou Let’s Dance, kde obľúbená umelkyňa maká ostošesť po boku Mareka Kliča. Práve o ňom si mnohí diváci markizáckeho programu mysleli, že Kike učaroval nielen ako tanečný partner. Ako sa ukázalo, išlo iba o mylné dohady. Herečkin skutočný vyvolený sedáva počas priamych prenosov zakaždým v hľadisku.

,,Kika, ja som sa dočítala o tebe jednu takú zaujímavosť, že odkedy si aktívna na sociálnych sieťach, máš aj svojho obľúbeného YouTubera,“ prihovorila sa ku Svarinskej po jej nedeľnajšom výkone moderátorka Martina Zábranská. Maca narážala na klebety predošlých dní o tom, že sa brunetka stretáva s Petrom Altofom alias Expl0itedom. ,,Áno, blíži sa Veľká noc a ja som si zaobstarala svojho zajačika,“ reagovala s humorom 32-ročná Bratislavčanka, ktorá je od obľúbeného influencera staršia o sedem rokov.

Informáciu, že kráska zo seriálu Sestričky tvorí pár s odfarbeným fešákom, potvrdila Novému Času napokon i samotná Kristína. „Áno, sme spolu. A aktuálne nemáme potrebu sa k tomu viac vyjadrovať,“ uviedla stručne. Držíme palce!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Nový Čas | Foto: Instagram/expl0ited_, tvmarkizaofficial, krstina.svarinska