V uplynulých mesiacoch sa v slovenskom šoubiznise strhol obrovský baby boom, aký tu už dávno nebol. Do skupiny mediálne známych čerstvých mamičiek sa zaradila aj profesionálna tanečníčka Monika Sakmanová, ktorá raperovi Rakbymu porodila pred pár mesiacmi synčeka – kráska zo šou Tvoja tvár znie povedome však búra všetky predsudky!

Talentovaní rodičia si už pol roka užívajú najkrajšie životné poslanie po boku vytúženého synčeka. Mladá rodinka sa nedávno dokonca rozhodla vycestovať za hranice na spoločný výlet, kde si parádne vychutnáva slnkom zaliate pláže a more.

Rakby

Atraktívnu tmavovlásku na prechádzke s kočíkom by ale rozhodne žiaden chlap neprehliadol – Monika sa len pár mesiacov po pôrode môže popýšiť postavou, akú by jej nejedna mamina mohla ticho závidieť.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Pri pohľade na pevné a štíhle krivky mladej tanečnice v bikinách vám tak zrejme padne sánka. Zdá sa, že kráska ani popri starostlivosti o bábätko na pohyb a tanec nezanevrela, vďaka čomu sa za postavičku v žiadnom prípade hanbiť nemusí.

Fotku Moniky Sakmanovej v bikinách nájdete —TU—

Monika Sakmanová

Zdroj/Foto: Instagram/monysakman