Známa moderátorka Alexandra Orviská sa už dva mesiace nachádza v New Yorku, kde sa rozhodla priviesť na svet aj svoje druhé dieťa. Okrem dcérky Viktórie, ktorá robí mamine po celý čas spoločnosť, sa tak za veľkou mlákou narodil tiež jej braček Jonatan. I keď Saša vôbec nevyzerá tak, akoby ešte pred pár týždňami nosila so sebou obrovské tehotenské bruško.

Jonatan Janus sa vypýtal z bruška presne 27. januára a už krátko nato sa vo svojom mini kočíku vyvážal po uliciach svetovej metropoly. Fanúšikovia Alexandry Orviskej tak na snímky z jej prvých prechádzok s novorodeniatkom čumeli s úžasom.

orviská kočík

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Dámskemu osadenstvu Sašiných fanúšikov na Instagrame však padali sánky i po zverejnení záberu, na ktorom partnerka hokejistu Jaroslava Janusa pred zrkadlom pózuje v gaťkách, pričom spod blúzky jej vykúka bruško. Aj populárne krásky, ako modelka Romana Škamlová či speváčka Zdenka Predná, sa v komentároch vyjadrili, že moderátorke nedávny pôrod neveria. Nuž, treba uznať, že bývalá hviezda relácie TOP Star pôsobí ako 20-ročná bezstarostná babenka a nie 37-ročná mamina, ktorá pred necelým mesiacom druhýkrát rodila.

Celá Sašina fotka v gaťkách >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/alexandraorviska