Prednedávnom sme vám priniesli článok o tom, ako dcérka Ivany a Mariána Gáborikovcov dokázala už po dvoch týždňoch od narodenia krásne dvíhať hlavičku. Napriek tomu, že ide o nevídaný úspech, dievčatko Lula sa vymyká štandardnému vývinu bábätiek ešte viac. Pozrite sa, čoho je schopné od jedného mesiaca!

Rodinka Tezreho Finn-Johnstona a jeho priateľky Emily Derrick sa prednedávnom rozrástla o výnimočné dieťa. Už krátko po jeho príchode na svet si vraj rodičia začali všímať, že je silnejšiae, než by sa dalo očakávať. Pri narodení totiž maličká Lula vážila iba 2,5 kilogramu.

Podľa slov 31-ročného otecka začala dcérka dvíhať na pár sekúnd hlavičku hneď, ako sa vrátila domov z nemocnice. Následne ju teda s partnerkou položili na podložku a ona sa zrazu snažila loziť. Pokroky šikovnej Luly každým dňom napredovali.

Keď malo bábätko mesiac, podarilo sa mu za podpory tatka udržať svoju váhu a v ôsmich týždňoch už dokázalo bez problémov stáť samo na nožičkách, čo sa iné deti učia, keď sa blížia k jednému roku. Avšak mamička Emily vidí odlišnosti od Luliných rovesníkov napríklad aj v tom, že sa dievčatko nechce zabávať s hrkálkami či inými vecami na hranie, pričom celkovo pôsobí staršie.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: dailymail.co.uk | Foto: YouTube, Twitter, Facebook/JICHO TV KENYA