Život slovenskej modelky Michaely Gašparovičovej (26) sa uberá tým správnym smerom a kráska so sebou môže byť nadmieru spokojná. Pred pár dňami sa jej totiž splnilo to, na čom usilovne pracovala dlhých päť rokov. Blondínka tak má dôvod na úsmev a o svoju radosť sa podelila aj so svojimi fanúšikmi.

Máj je nielen lásky čas, ale aj čas ukončenia štúdia. Napriek tomu, že je Michaela Gašparovičová alias Mia Bella vo svete modelingu úspešná, nepodceňuje ani vzdelanie a pred piatimi rokmi sa zapísala na vysokoškolské štúdium. Blondínka bola študentkou verejnej správy v Trnave, kde v máji úspešne zložila štátne záverečné skúšky!

Modelka Michaela Gašparovičová.
Modelka Michaela Gašparovičová.

Promócie mala Michaela až pred pár dňami a teraz sa už môže oficiálne pýšiť titulom ,,MGR.“. Kráska si na slávnosť vybrala ohnivé červené šaty, ktoré jej mimoriadne pristali. Na Instagram zavesila okrem svojho outfitu aj fotografie darčekov, ktoré dostala od manžela Milana a rodiny. Radosť z ukončenia vysokej školy z modelky priam srší. Pripájame sa ku gratulantom aj my a Mii blahoželáme. :-)

Na promóciu išla v červenej.
Po diplom si išla v červenej

Po diplom si išla v červenej.

Mia dostala od manžela ružovú tortu.
Mia dostala od manžela ružovú tortu

Mia dostala od manžela ružovú tortu.

Ďalšiu tortu dostala od rodičov.
Ďalšiu tortu dostala od rodičov
Michaela si môže od júna pred menom písať ,,Mgr.".
Michaela si môže od júna pred menom písať titul ,,Mgr.“

Foto: Instagram