Všetci fanúšikovia šou Svadba na prvý pohľad sa určite nevedeli dočkať druhej série, ktorá mala premiéru včera večer. Po odštartovaní spoločnej cesty prvých novomanželov Diany a Michala sa ale na sociálnych sieťach objavilo mnoho komentárov o tom, že nevesta so ženíchom sú iba zaplatení herci. Aká je pravda?

Napriek tomu, že už pri prvej sérii TV Markíza oboznámila svojich divákov, že vybrané dvojice v šou spojili skúsení odborníci z oblasti psychológie, biológie a vzťahového poradenstva, a to na základe dlhých rozhovorov či skúmania DNA, viacerí Slováci i tak neveria, že nejde iba o vopred pripravené divadlo.

„Je to test, ktorý skonštruovali vedci na prestížnej svetovej univerzite. Pozostáva z veľmi veľa otázok, ktoré postupne naberajú na intimite. Pointa je, že keď sa dokážeme rozprávať s človekom o silne osobných záležitostiach, vzťah medzi nami sa prehĺbi. Jeden druhému sa postupne navzájom otvoríme, začneme zdieľať. A práve to je cieľom,“ v rozhovore pre Refresher uviedla dokumentaristka, ale aj expertka na zoznamovanie Diana Fabiánová. Tá tvrdí, že pred kamerami určite nevystupujú zaplatení herci. ,,Podmienka tvorcov bola, aby tam boli skutoční ľudia hľadajúci si partnera,“ doplnila Fabiánová.

Pre rovnaký portál sa vyjadrila aj kreatívna producentka kontroverzného programu, ktorá taktiež vyvrátila fámy o tom, že sú do sociálneho experimentu zapojení dosadení ľudia. Za výstup v televízii vraj „manželia“ dokonca nezinkasujú ani cent. „Nie sú to žiadni herci a za účinkovanie nedostávajú honorár. Navyše zo všetkých prihlásených sa snažíme vyradiť tých, ktorých láka iba zviditeľnenie sa na televíznej obrazovke a o skutočné zoznámenie nemajú záujem,“ vyjadrila sa Pete Búzová.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Refresher | Foto: Markíza.sk, Instagram/dianafabianova, tvmarkizaofficial