Stanka Klčová sa už na statku viackrát sťažovala na neznesiteľné bolesti a nie raz ju boli skontrolovať zdravotníci. Najnovšie sa dostavili aj problémy so zrakom, seknutý krk a tlak na hrudi. Avšak krehkej blondíne ťažkosti neveril každý. Michala Šormanová sa vyjadrila, že opakované privolávanie lekárskej pomoci nie je normálne

Instagramový profil zákazníckej advokátky aktuálne spravuje jej dobrá priateľka, ktorá po narážkach, že je Stanka simulantka, priblížila, čo farmárku naozaj trápi. Podľa všetkého ide o problémy s krčnou chrbticou.

stanka farma

,,Má mierne vysunuté stavce od C1-C3, čo jej zapríčiňuje migrény a silné závrate. Od roku 2019 na to užíva pravidelne lieky,“ vysvetľuje kamarátka ubolenej blondíny, ktorá vraj musí dávať pozor aj na polohu v spánku či obyčajný prievan.

Za všetko môžu kruté podmienky. ,,Stanke sa to, bohužiaľ, vypustilo a jej stav sa náhle zhoršil. K týmto poruchám patria ja poruchy zraku, sluchu, všetko spôsobené nedostatočným prekrvením hlavy,“ uvádza spravovateľka blondíniných sociálnych sietí.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Mladá kráska si dobre uvedomovala, aké komplikácie hrozia, no za televíznym dobrodružstvom išla aj tak. Prečo? ,,Je bojovník a chcela ukázať všetkým ľuďom, ktorí si prešli peklom alebo majú nejaké zdravotné problémy, že vždy sa dá bojovať a vždy je šanca na to, aby bolo lepšie,“ píše blízka osoba, ktorá prezradila, že kvôli závratom pôvabná Slovenka neraz navštívila  pohotovosť. Viac nájdete nižšie!

Foto/Zdroj: TV Markíza, Instagram/farma.markiza/iamsatanka