Včera jeden z najsledovanejších párov československého šoubiznisu oslávil prvé výročie svadby. A tak ako pred rokom čakalo tisíce fanúšikov Rytmusa a Jasminy Alagič na ich dôležitý okamih, rovnako s napätím sledovali i vývoj moderátorkinho tehotenstva, ktoré vyvrcholilo koncom júla. Tvár malého Sanela však až na pár záberov verejnosť doposiaľ nevidela. Prečo?

Rytmusa a Jasminu sledujú na sociálnych sieťach státisíce ľudí, s ktorými sa delia o každodenné vzácne momenty zo súkromia. Samozrejme, na nich nechýba ani ich 10-mesačný synček Sanel, jeho ale dvojica vždy ukáže tak, aby mu nebolo vidno do tváre. Známy celebritný pár preto neustále čelí otázkam, prečo ho pred očami verejnosti obaja držia pod rúškom tajnosti.

Jasmina Alagič syn

,,Sanelka neschovávame pred ľuďmi, nechodím s dekou cez kočík a podobne. Nie je o nič výnimočnejší, ako sú vaše deti,” uviedla obľúbená moderátorka. Dôvod, prečo jeho fotky ona ani Patrik nepublikujú, tkvie vraj v nás médiách. ,,Nechcem tým povedať, aká som pre nich dôležitá, že by tam hneď bol, ale môže sa to stať,” uviedla celebritná mamina, ktorá podľa svojich slov zatiaľ ešte nie je stotožnená s tým, aby bol jej syn súčasťou medializácie.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/jasmina_alagic