Svadba na prvý pohľad sa blíži do veľkého finále. V poslednej epizóde sa diváci dozvedia, ktoré páry budú vo vzťahu ďalej pokračovať, no nájdu sa aj manželstvá ukončené rozchodom.

Obľúbená markizácka šou je v samom závere a fanúšikovia nedočkavo čakajú, ako sa príbehy televíznych manželov skončia. V predchádzajúcej časti sa Viera a Mišo rozhodli, že si ako ľudia vôbec nesadli a každý pôjde svojou vlastnou cestou. Pred tím odborníkov sa o niečo nesklr postavili aj Adam a Veronika, ktorí, žiaľ, vo vzťahu tiež ďalej pokračovať nebudú.

svadobne pary

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Naopak, láska spojila Terezu a Milana od úplného začiatku. ,,Chcem ti niečo dať. Kľúč k môjmu srdcu si už získala a toto je kľúč od môjho bytu a bol by som rád, keby si sa za mnou natrvalo presťahovala do Prahy,” povedal charizmatický tréner a otvoril čiernu krabičku. Pôvabná blondínka neváhala a ponuku okamžite prijala.

Keď sa štvrtý pár Diana a Michal stretli s odborníkmi, temperamentná východniarka bola v obrovskom strese, pretože sa bála, že jej partner plánuje manželstvo ukončiť. Vášnivý rybár sa však nakoniec rozhodol ich láske dať šancu. Momentálne by si tak mali užívať spoločný život na východe Slovenska.

Všetkým zaľúbencom gratulujeme a ostatným párom, ktorým to nevyšlo, prajeme veľa šťastie v budúcom vzťahu.

svadobne pary

tereza a milan

diana a misoZdroj/Foto: Voyo, Instagram/tvmarkizaofficial