Romantickú šou Svadba na prvý pohľad miluje mnoho divákov a s nadšením očakávajú, či sa partneri rozhodnú ostať spolu aj po skončení relácie. Jozef a Jana už majú za sebou veľké finále, kedy si povedali, či chcú vo vzťahu ďalej pokračovať. 

Spolužitie pôvabnej tmavovlásky a poľnohospodára bolo ako na hojdačke. Dvojica má za sebou kopec krásnych zážitkov a spomienok, no Jana a Jozef sa často aj hádali a vo viacerých veciach mali odlišné názory.

janka a jozef svadba

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Sympatický farmár chcel vo finále o nevestu ešte zabojovať a manželstvo túžil rozvíjať ďalej. Avšak usmievavá účtovníčka mala iný názor. ,,Keď sa na to pozriem, tak ja vidím dvoch trochu odlišných ľudí. Vidím, že ty by si skôr po tej práci potreboval taký oddych, ja skôr takú aktivitu. Myslím si, že do budúcnosti by to bolo pre jedného aj druhého dosť ťažké sa prispôsobovať stále a robiť tie kompromisy a nikdy by tam nebola taká súhra a harmónia“ prezradila 27-ročná účtovníčka.

,,Myslím si, že by to z dlhodobého hľadiska nefungovalo,“ dodala Janka, ktorá svojho televízneho ženícha v šou Svadba na prvý pohľad napokon odmietla.

janka a jozko svadba

Foto/Zdroj: markiza.sk, Instagram/888joki, Voyo