Jedenásta séria Farmy je síce za nami, no jej diváci ešte stále žijú príbehmi hlavných hrdinov. Dnes už exfarmárov ľudia sledujú na sociálnych sieťach a taktiež sa ohľadom ich osôb zapájajú do rôznych diskusií. Zaujímavá debata sa v posledných dňoch niesla aj okolo Romany Košťálovej, o ktorej sa na sociálnych sieťach šíria informácie, že je neterou hospodára Martina Bagára. Je to ale naozaj tak?

,,Veď Romana je hospodárova neter, všetko bolo dopredu dohodnuté, aby sa dostala čo najďalej… celá Markíza fuj,” znie jedna z množstva reakcií, ktoré sa vyskytli na Facebooku či Instagrame ohľadom postupu Romany Košťálovej do finále Farmy 11, kde brunetka predbehla aj horúceho kandidáta na výhru Rada Dulina a skončila ako strieborná. Viac komentárov na adresu Romany a Martina Bagára si môžete pozrieť — TU —

Správu v podobnom duchu dostal do svojej virtuálnej schránky aj samotný Martin. ,,Nehorázne pretlačiť si do finále neter. Hanba veľká veľká a podvod. Fuuujjjj,” napísala mu neznáma diváčka. Sympatický vodca statku sa tak rozhodol verejnosti uviesť veci na pravú mieru.

,,Moja jediná neter má 6 rokov a žije vo Francúzsku.:+)),” Bagár vylíčil nahnevaným fanúšikom Farmy, ktorí jeho a Romanu obviňovali z toho, že sa kráska, zastupujúca západný tábor, dostala do reality šou a zároveň i do finále protekčne.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/bagar.martin, farma.markiza, telerano