Sú to už 2 mesiace, čo známy slovenský párik Separ a Tina avizovali rozchod. Krátku dobu po obrovskom šoku sa obľúbený raper ukázal po boku 21-ročnej slečny – ich spoločná snímka spustila búrlivú konverzáciu, do ktorej sa zapojil aj samotný interpret. Je mladá Cynthia dôvodom odlúčenia prominentných manželov?

,,Ako ubiehal čas a každý z nás sa začal venovať rozdielnym témam a veciam, začali sme sa vzďaľovať. Vždy pre nás bola rodina na prvom mieste, ale témy, o ktorých sme sa rozprávali, sme začali vidieť z rôznych uhlov a nenachádzali prienik. Preto sme sa po veľmi ťažkej a nie jednoduchej úvahe rozhodli, že kým sa to dá v láske a mieri, necháme jeden druhého ísť svojou cestou…,” dva mesiace dozadu napísal na Instagram raper Separ.

Teraz sa hudobník na sociálnych sieťach ukázal vedľa blondínky Cynthie Tóthovej, kde svojím komentárom spustil hotové bombardovanie dohadmi o tom, či 21-ročná influencerka môže byť dôvodom, prečo sa s manželkou rozišli.

Spoločnú snímku so Separom na Instagram zavesila Cynthia, kde do popisu pridala len jedno srdiečko. ,,Bolo? Nebolo? Napíš do komentáru,” uviedol pri fotke z natáčania vlastného videoklipu obľúbený raper, čo spustilo hromadnú diskusiu o jeho možnom romániku s mladou kočkou.

,,Je to tvoja vec, či bolo alebo nie. Nestarám sa do toho a nikto by ani nemal, ale neviem, ako to napísať. Pokiaľ je to pravda, že si s touto začal, tak je to dosť divné, že od 7-ročného vzťahu a po tak krátkom čase od rozchodu už objímaš druhé čajky. Osobne som si myslela, že ty a Tina ste harmonický pár, ale ako sa zdá, tak to bola asi pretvárka. Nič v zlom, len je to divné, že ste mali v “p**i” rozchod a brali ste to s humorom. Je v celku dobre, keď ste to brali tak, že ste aj tak všetci za jedného, ale po tak krátkom čase ľuďom dávať špekulácie, či niečo bolo, je dosť divné,” znie názor jedného z fanúšikov. A hoci Separ odpovedal mnohým, najviac toho objasnil práve pri tomto komentári – v stručnosti vyvrátil každé tvrdenie.

,,Všetko, čo si napísala, je úplne inak, ako si myslíš. Stačí ti to takto?” reagoval slovenský hitmaker, z čoho sa dá ľahko usúdiť, že fotografia s mladučkou Cynthiou je len obyčajná snímka z natáčania a prvotný komentár 33-ročného Bratislavčana bol myslený zo žartu. Nuž, každý sa z rozchodu dostáva po svojom.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/cynthia_tothova | Foto: YouTube – Tinajepani, Instagram/separ_dms/cynthia_tothova