Od rozchodu ostro sledovaného páru Patrika Vrbovského a Dary Rolins ubehli už tri roky, počas ktorých sa Rytmus stihol zasnúbiť, oženiť a s manželkou Jasminou Alagič splodiť syna Sanela, ktorý bude mať v júli dva roky. A ako je na tom so vzťahmi obľúbená speváčka? Dara sa rozhodla odpovedať na neustále otázky o tom, či je zaľúbená.

Prvý máj nemáme v hlavách zafixovaný len ako medzinárodný sviatok pracujúcich, ale aj ako starý slovanský sviatok zamilovaných, kedy zaľúbenci oslavujú svoju lásku symbolickým bozkom pod rozkvitnutou čerešňou. Práve v tento deň speváčka Dara Rolins poslala fanúšikom prostredníctvom Instagramu more lásky a zároveň odpovedala na toľko omieľanú otázku, týkajúcu sa jej súkromia.

,,Pre tých, ktorí sa ma pýtajú stále na to isté, nie, nie som zamilovaná:). Nikoho nemám, nie som nikoho – v tom “vzťahovom” slova zmysle. A nie preto, že nechcem alebo nikto nechce mňa:), ale prirodzene sa to zatiaľ nestalo, nedeje, resp. deje PRESNE tak, ako aj má:) Bez tlaku a nejakej urputnej potreby sa do niekoho stoj čo stoj zamilovať,” otvorene priznala známa slobodná mamička, ktorá vychováva 13-ročnú dcéru Lauru.

,,Pozorujem, študujem, absorbujem, preciťujem, užívam si a je mi krásne:). Som spokojná a šťastná presne taká a TAM, kde som. NIČ by som nemenila. Len si chcem ďalej užívať to, čo mám, neriešiť to, čo nemám, čo majú druhí a netrápiť sa tým, čo príde, čo ma čaká a čo ešte mať BUDEM:). Alebo aj nie. Lebo aj TO k tomu patrí:)….,” doplnila vyrovnaná Dara. Jej úprimné riadky tak môžu motivovať k veselšiemu životu mnoho dám, trápiacich sa nad tým, že zatiaľ nestretli toho pravého.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

dara rolins

Zdroj/Foto: Instagram/dararolins_vermi