Médiá pred pár dňami obleteli konšpiračné teórie o možnom tehotestve tenistky Dominiky Cibulkovej. Po krátkej dobe sa na túto tému vyjadrila i samotná športovkyňa, ktorá to povedala na rovinu. Tak je alebo nie je tehotná?!

Pokiaľ ste priaznivcom slovenskej reprezentantkyne Dominiky Cibulkovej, rozhodne vám neunikli posledné zábery, pri ktorých verejnosť polemizovala nad jej možným tehotenstvom. Známa kráska sa na danú tému v tom čase nevyjadrila, dnes však uviedla veci na pravú mieru.

Dominika totiž v rozhovore pre magazín Šport24.sk priznala, že materstvo aktuálne nepatrí medzi jej najvyššie priority, práve naopak. „O bábätko sa momentálne nesnažíme. V tomto momente to nie je naša priorita,” uviedla na rovinu.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Následne vysvetlila i spomínané zábery z jej sociálnych sietí. „Ja toho na Instagram popridávam. Kočík a bábätko bolo, samozrejme, našej kamarátky. Určite sa na to však veľmi tešíme s manželom, keď príde ten správny čas,” Cibulková dodala s nadhľadom, čím vyvrátila akékoľvek “klebety” o jej očakávaní prvého dieťatka.

Zdroj: Sport24.pluska.sk | Foto: Instagram/DomiCibulkova