Už od marca Slovensko sužuje epidémia koronavírusu, ktorá mnohým ľuďom nie len kvôli opatreniam, ale aj zlej finančnej situácii zabraňuje vycestovať za hranice. Úspešná podnikateľka Zuzana Plačková si to ale vie dobre zariadiť a za posledné mesiace pobrázdila mnoho krajín, ako Chorvátsko, Grécko či Miami. Aktuálne sa nachádza v Afrike, kde si opäť zopakovala PCR test. 

Instagramová kráľovná niekoľko dní trávila v exotickom Zanzibare, odkiaľ sa spoločne s manželom a priateľmi vybrali do Kene – to je dôvod, prečo znova svoj zdravotný stav preverili. Našťastie, všetci sú v poriadku a výlet môže pokračovať. Zuzana o tom informovala videom na sociálnych sieťach, kde sa sama diví, že aj napriek početným cestám za hranice sa ešte ochorením Covid-19 neinfikovala.

,,Super je vedieť, že v podstate, odkedy trvá korona, je to už nejaký rok, tak ani jeden môj PCR test nebol pozitívny, takže neviem, či mám naozaj protilátky alebo či je to fakt tým kolagénom, že pijem dvojité, trojité dávky,” uvádza vo svojom krátkom videu na Instagrame Plačková, ktorá si uvedomuje, že dôvodov môže byť hneď niekoľko.

,,Naozaj netuším. Myslím si, že kebyže sa dlhšie zdržiavam na Slovensku, tak by som sa určite skôr nakazila, ako keď takto behám po svete. Neviem. Urobte si na to názor sami!” dodáva k celej veci atraktívna brunetka. Čo si myslíte vy?

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/queen.plackova, streamable.com