Nemajú obočie, mihalnice, vlasy a ich oči sú celé čierne alebo biele. Najčastejšie majú úplne bielu kožu a ich končatiny pôsobia strašidelne zdeformovane. Navyše sa obliekajú do podivných úborov, za ktoré by sa nemusela hanbiť ani Lady Gaga v roku 2010…

Na sociálnych sieťach môže dnes už každý prezentovať úplne čokoľvek a vždy si nájde svoj okruh fanúšikov. Doslova stotisícová pozornosť sa dostáva účtu s názvom Fecal Matter, čo v preklade znamená nevábne slovné spojenie „fekálna hmota“ a je to tiež názov, ktorý kedysi používala americká punk-rock kapela zo štátu Washington.

Dnes je pod týmito dvomi slovíčkami známy jeden nesmierne neobyčajný manželský pár. Hannah Rose Dalton (22) a Steven Raj Bhaskaran (24) na svojom instagramovom účte prezentujú naprosto šialené maskovanie. Na svoje výtvory údajne používajú protetické pomôcky, no priznávajú, že by v budúcnosti chceli využívať skutočné časti ľudských tiel ako kosti či kožu. Vyzerajú pri tom úplne mimozemsky a naprosto šialene až strašidelne. Svojimi módnymi počinmi denne dokazujú, že dnešný svet nemá absolútne žiadne hranice a že možné a dovolené je takmer úplne všetko!

Obaja umelci študovali na Fashion School v Montreale a svojimi kostýmami sa snažia prezentovať svetu svoje vnímanie súčasného stavu v módnom priemysle vrátane detskej práce, no predovšetkým vlastnú, veľmi výstrednú osobnosť a nenapodobiteľné módne cítenie. Svoje dielka dokonca predávajú v online obchode, pričom ich aktivity sleduje už viac ako dvestotisíc ľudí.

Viac fotiek tohto bizarného páru si môžete pozrieť >>>TU<<<

Zdroj: vogue.com | Foto: Instagram, Twitter