Zatiaľ čo Kate Middleton, vojvodkyňa z Cambridgu, je prezývná „továrňou na deti“, jej švagriná Meghan, ktorá je v tom istom veku, je doposiaľ bezdetná. Od jej sobášu s princom Harrym ubehli len dva mesiace, no túžba Británie po kráľovskom potomkovi je už neúnosná.

Voľné šaty? Guľaté bruško? Vojvodkyňa zo Sussexu je pod drobnohľadom verejnosti, pretože každý detail môže prezradiť, či je v požehnanom stave. Všetci si veľmi prajú, aby Meghan priviedla na svet ďalšiu princezničku alebo princa, no všetko o jej údajnom tehotenstve sú len dohady anglického ľudu. Kate Middleton má v Meghaninom veku (36) už tri deti, a tak sa na ňu vyvíja nepriamy nátlak, aby sa s Harrym v spálni posnažili kúsok viac.

meghan markle harry

Angličanom ostávajú oči pre plač po vzhliadnutí tejto snímky vojvodkyne a jej manžela. Krásna a elegantná Meghan si totiž rovnako elegatne odpíja z poháru plného šampanského. Nikto nepochybuje o tom, že Markle by bola zodpovedná matka, ktorá by si nedopriala ani kvapku alkoholu, ak by bola v očakávaní, preto došlo k veľkému sklamaniu. Bábätko sa nečaká, no čo nie je, môže byť.

Zdroj|Foto: Instagram