Svetom aktuálne otriasa tragická udalosť odohrávajúca sa v ďalekej Afrike. Na zem sa len krátko po štarte zrútilo lietadlo, pričom prišlo o život množstvo nevinných ľudí. V médiách sa dokonca začala šíriť informácia, že by na palube mohla byť aj speváčka Tina. Jedná sa však o mylné správy, čo uviedla na pravú mieru nielen známa Slovenka, ale aj jej nahnevaný manžel! 

Smútok, žiaľ a nespravodlivosť. Aj tak by sa dali opísať pocity verejnosti po tom, čo prenikla na verejnosť informácia o páde lietadla so 157 ľuďmi na palube. Táto katastrofa zasiahla aj slovenského politika Antona Hrnku, ktorého žena i dve deti boli medzi obeťami a počas pádu prišli o život.

Isté médiá dokonca začali polemizovať aj nad tým, že sa medzi obeťami môže nachádzať i naša speváčka Tina, keďže len krátku dobu pred tým zverejňovala na svoju sociálnu sieť zábery z letiska, kde môžeme vidieť, že letela rovnakou leteckou spoločnosťou a takisto do Afriky.

Vyvolaná panika o Tininu bezpečnosť sa dostala až k jej manželovi, úspešnému raperovi známemu pod pseudonymom Separ, ktorý jedným dychom fanúšikov ubezpečil o tom, že je všetko v poriadku, a zároveň nad vyvolanou vlnou dezinformácií neskrýval pohoršenie.

Tina aj ja sme ok. Je mi úprimne ľúto ľudí, čo tam zomreli, vraj aj nejakí Slováci,“ uviedol Separ. Neváhal však dodať, že určité médiá obvolávali jeho a Tininych známych s otázkou, či je pravda, že pri tejto tragédií zomreli.

Neskôr sa k celej situácií vyjadrila aj samotná speváčka. „Neletela som do Kene. Úprimnú sústrasť. Separ je doma,“ uviedla v krátkosti na pravú mieru, pričom nezabudla vyjadriť aj ľútosť nad obeťami tejto tragickej nehody.

V mene celej redakcie vyjadrujeme úprimnú sústrasť pozostalým.

ube

 

Video: Streamable.com | Foto: Instagram/Tina, Michael Kmeť, Twitter, Facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.