Populárna česká speváčka Lucie Vondráčková má za sebou zrejme najťažší rok života. Krehká plavovláska sa musela vyrovnávať s niekoľkými ranami osudu, keď sa jej rozpadlo dlhoročné manželstvo s hokejistom Tomášom Plekancom. Hádky o deti i majetok a následné šokujúce ohlásenie tehotenstva novej milenky Luckinho muža si tak vyžiadali svoju daň.

Známa blondínka si za uplynulé mesiace prešla peklom, akého sa desí nejedna zamilovaná žena. Po tom, ako so svetoznámym športovcom oznámili nečakaný rozchod, nastal urputný boj o malých synov, ktorý bol zaklincovaný ohláškami o radostnom očakávaní Plekancovho tretieho potomka s tenistkou Luciou Šafářovou.

Plekanec Safarova

Hoci sa známa kráska na verejnosti snaží tváriť, že je „nad vecou“ a naďalej pokračuje v budovaní kariéry, niektorým fanúšikom neunikol fakt, že speváčka a herečka v jednej osobe pôsobí veľmi strhane a zarmútene. Po zhliadnutí videa, v ktorom Vondráčková chcela priaznivcov potešiť zábermi zo zákulisia natáčania seriálu o Arabele, totiž padlo niekoľko nelichotivých pripomienok týkajúcich sa jej výzoru.

Ľudia ostali nemilo prekvapení pri pohľade na slobodnú maminu, ktorej vynikli nielen hlboké vrásky či kruhy pod očami, ale jej pohľad pôsobil veľmi smutne. Blondínka mala zároveň trošku problémy s vyjadrovaním a miestami jej vypadávali potrebné slovíčka. ,,Stres sa tu už dosť podpisuje,“ podotkol jeden z komentujúcich, ku ktorému sa pridalo viacero ďalších zástancov tohto názoru.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Lucie Vondráčková Facebook

Zdroj: Facebook/Lucie Vondráčková | Foto: Facebook/Lucie Vondráčková, Instagram/Lucie Šafářová, streamable.com