Posledné dni zaplavila svetový bulvár informácia o možnom tehotenstve speváčky Lady Gaga. Túto “horúcu novinku” módna diva dodnes nepotvrdila ani nevyvrátila, avšak jej najnovšia fotografia hovorí za všetko! Žeby aj toto bola jedna z jej odpovedí médiám?

Tak je alebo nie je tehotná? Túto otázku si kladie množstvo fanúšikov Stefani Joanne Angelina Germanotty, známej skôr pod umeleckým pseudonymom Lady Gaga. Tá sa po natáčaní filmu A star is born (Zrodila sa hviezda) spája s jej hereckým kolegom Bradley Cooperom, ktorý len nedávno potvrdil rozchod s (ex)partnerkou Irinou Shayk.

Sú Lady Gaga a Bradley Cooper skutočne spolu?

To, či americký miláčikovia skutočne tvoria pár, zostáva nateraz naďalej záhadou roka. Ani jeden z nich sa totiž k danej témy príliš nevyjadruje, i keď sa podľa väčšiny fanúšikov aj zahraničných médií jedná o tajný pomer už od natáčania filmového trháku o príbehu lásky, kde zohrali hlavné postavy.

Nedávno dokonca zaplavila internet i správa o tehotenstve známej blondínky, ktorá však o danej téme doteraz mlčí. Dôvodom má byť pritom to, že Bradley nechce ublížiť svojej bývalej partnerke Irine a malej dcérke, a tak sa vraj túto “pravdu” dvojica pred svetom rozhodla skryť.

Je Lady Gaga naozaj tehotná?

Ako sa však podľa správania hudobnej divy zdá, aj tieto správy zo zahraničia sú zrejme len hoax pre fanúšikov. Lady Gaga totiž zverejnila záber, kde ju môžeme vidieť s pohárikom v ruke bez akýchkoľvek výčitiek.

Speváčka na ňom pripíja na slávnostné spustenie jej vlastnej beauty značky. Je tak naozaj nepravdepodobné, že by sa v prípade tehotenstva pochválila popíjaním na verejnosti a ešte, keď sa jej druhý stav rozoberá na každom kroku. Žeby práve zdvihnutá ruka so šampanským bola Gaginou reakciou na radostné očakávanie? Takúto odpoveď by sme mohli čakať len od nej!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: Instagram/LadyGaga, Twitter