Herečka Petra Polnišová patrí medzi obľúbené slovenské herečky. Okrem iných projektov zahviezdila aj v humornom seriáli zo života. Reč je o Hornej Dolnej, ktorá sa po neuveriteľných 8-mich rokoch dostala do svojho konca.

Medzi televíznymi hviezdami, štábom a obyvateľmi Novej Lehoty, kde sa seriál natáčal, vznikli výborné vzťahy. Niektorí domáci z malebnej dedinky sa dokonca za ten čas postavili aj pred kamery.

,,Dnes padla posledná klapka Hornej Dolnej. Aj sme si poplakali, lebo taký projekt, ktorý tak intenzívne vonia človečinou, vznikne raz za život,“ priznáva slzy Petra. Jej ikonická postava pojašenej krásky zostane nepochybne v pamäti všetkých divákov.

,,Som šťastná, že som v Hornej Dolnej mohla byť a že Erina s Brmbim sa stali najs*xy dvojicou tohto tisícročia,“ píše na sociálnej sieti Polnišová – tá na čas strávený na pľaci nezabudne.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Ďakujem všetkým, ktorí sa podieľali na tomto 8-ročnom televíznom zázraku. P.S. Lehoťania, nikdy na vás nezabudneme,“ odkázala dojímavo na záver známa zabávačka.

Foto/Zdroj: Facebook/Petra Polnišová