Posledné dni celé Slovensko žije len jedinou najhorúcejšou novinkou. Informácia o zásnubách Patrika Vrbovského a Jasminy Alagič sa rozšírila do všetkých médií raketovou rýchlosťou, pričom na tento veľkolepý životný krok už reagovalo obrovské množstvo ľudí.

Romantická žiadosť o ruku nenechala chladnou ani slovenskú hviezdu Daru Rolins, ktorá s Rytmusom strávila vo vzťahu dlhé roky. Hoci sa speváčka vždy snaží tváriť, že je nad vecou, niektoré jej vyjadrenia svedčia o opaku. Hlavné však je, že Paťo a Jasmina sršia šťastím a spolu jednoznačne tvoria jeden z nasledovanejších párov v našej krajine.

rytmus jasmina alagic

Raper žhavú novinku oznámil prostredníctvom sociálnych sietí, kde zverejnil nádhernú fotku šťastnej Jasminy s prsteňom na ruke, pričom pre lásku svojho života nezabudol pripísať ani niekoľko sladkých vyznaní. No zatiaľ čo si všetci čítali jeho hlavný príspevok, mnohým akosi unikol jeden podstatný detail. Obľúbený spevák totiž označil fotografiu aj “hashtagom”, v ktorom balkánsku krásku nazval “Matka našich detí”. Tento nenápadný popisok tak môže vyvolať podozrenie, že by prvý potomok mohol byť už aj na ceste…

rytmus jasmina alagic

Prominentný párik sa už v minulosti netajil tým, že si plánuje založiť rodinu. Zamilovaný hudobník dokonca nedávno kúpil aj veľký dom, do ktorého sa určite zmestí viac než len dvaja ľudia.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

rytmus

O moderátorkinom tehotenstve sa pošuškáva aj v radoch fanúšikov, nakoľko v reakciách na verejné oznámenie zásnub sa objavili takéto ohlasy: “Prajeme veľa šťastia do spoločného života, aby ste boli moc moc šťastní a mali spolu krásne dieťatko. Je to najkrajší dar, aký môže byť a prajem, nech sa vám splní a stali sa krásnymi a hrdými rodičmi!” vyjadrila sa jedna z gratulantiek. Hoci túto informáciu ani jeden z aktérov zatiaľ oficiálne nepotvrdil – mnohí priaznivci sa už rozhodne tešia, ako sa radostnú správu dozvedia priamo od nich.

jasmina alagic rytmus

Zdroj: Instagram/Rytmusking | Foto: Instagram/Rytmusking, JasminaAlagic

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Milujem humor, dobrú spoločnosť a objavovanie nových vecí. Písanie je pre mňa najprirodzenejšou formou vyjadrovania myšlienok, názorov a zaujímavých postrehov. Som za každú srandu a neoblomne verím, že všetko čo sa udeje, má svoj zmysel.