Kto sleduje bulvárne plátky, možno mu neušla informácia, vyslaná do sveta dnes ráno, o tom, že vraj Jasmina Alagič nosí pod srdcom Rytmusovo druhé dieťa. Netrvalo dlho a klebietka sa dostala aj k údajným budúcim dvojnásobným rodičom. Čo na ňu hovoria?

Pred pár hodinami sa na internete a aj v novinových stánkoch a trafikách objavila správa, naznačujúca, že by do rodinky Vrbovských mal pribudnúť nový člen. Známi manželia na svojich sociálnych sieťach okamžite reagovali jednoznačnými vyjadreniami, že ide o klamstvo.

jasmina rytmus sanel

,,Toľko závažných a nevyriešených vecí sa deje v našej krajine a oni bláznia ľudí detskými o*ebami. Iba sa zamýšlam nad tým, že keď dokážu takto klamať, ako musia klamať v citlivých kauzách, ktoré vyštvali Slovensko do ulíc. Idem von so psíkom, skvelý deň,” napísal na svoj profil Patrik, pričom Jasmina za ním nezaostávala.

,,NIE SOM TEHOTNÁ!!! Ak by náhodou zaujimalo Vás, drahí ľudia, ktorých tu mám, moje vyjadrenie, keďže novinárov nezaujímalo ani trošku, nenašla som si jednu správu s touto otázkou ani jeden telefonát od nich. Naozaj netuším, načo je dobré v priemere každého štvrť roka ľudí zavádzať polemizovaním o mojom fiktívnom tehotenstve, je toľko krásnych reálnych vecí o ktorých sa dá písať. Ďakujem za Váš,” znejú slová atraktívnej mamičky jeden a polročného Sanela – k nemu teda v najbližších mesiacoch súrodenec rozhdne nepribudne.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

jasmina alagič sanel

Zdroj/Foto: Instagram/jasmina_alagic, rytmusking