Šoubiznis Je Evino bujné poprsie prácou šikovného chirurga? Toľko úprimnosti by ste od...

Je Evino bujné poprsie prácou šikovného chirurga? Toľko úprimnosti by ste od farmárky nečakali!

Deviata séria farmárskej reality šou je už v plnom prúde a ako sa dalo očakávať, Markíza aj tento rok stavila na osvedčený trik, ako si poistiť sledovanosť. Od samého začiatku zrejme najväčšiu pozornosť púta príťažlivá podnikateľka Eva Zelníková z Kysúc. Tá zvedavým chlapom prezradila, či ju v oblasti poprsia obdarila príroda alebo šikovný chirurg!

Nuž, ani jedna Farma sa nezaobišla bez výstrednej se*bomby a inak tomu nie je ani tento rok. Na statok totiž zavítala príťažlivá blondína Eva, ktorá svojimi prednosťami motá hlavy najmä chlapom. Zvedavci teda využili “intímnu chlapskú atmosféru” a podnikateľky sa opýtali na jej bujné poprsie: ,,Eva ty máš svoje cicky či umelé?” spýtal sa bez okolkov Stano, ktorému je Kysučanka viac než sympatická. Eva teda vyšla s pravdou von: ,,Príroda podporená chirurgom. V mojom prípade to bolo nutné viac-menej zo zdravotných dôvodov.”

Uslintaní chlapi, samozrejme, nezabudli na súcitné slová, že Eva nie je prvá ani posledná žena, ktorá si dopomohla plastikou: ,,Evka má silikóny, ale veď to je normálna vec, každý si môže urobiť čo chce so svojim životom, so svojim telom. Ja myslím, že to neni problém,” dodal Peter Poruban, ktorého v Saint-Tropez čaká priateľka.

Eva Zelníková

Celé video si môžete pozrieť TU!

Zdroj: tvnoviny.sk | Foto: Instagram

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk