Prednedávnom zaplavila médiá správa o údajnom tehotenstve speváčky Daniely Nízlovej z dua Twiins. Netrvalo dlho a svetlo sveta uzrel záber, ktorý očividne všetko prezradil. Aká je skutočná pravda o očakávaní ďalšieho bábätka v našom šoubize?

33-ročná kráska Daniela Nízlová sa spolu s jej dvojičkou Veronikou netají tým, že už dlhšiu dobu túžia po založení vlastnej rodiny. Začiatkom leta dokonca priznala vzťah s futbalistom Stanislavom Lobotkom, čomu nasledovala horúca správa v bulvári o jej údajnom tehotenstve.

Daniela Nízlová s priateľom Stanislavom Lobotkom

Ako sa však zdá, opäť sa jednalo len o verejnú kačicu. Mladá umelkyňa by sa totiž podľa daných informácií mala nachádzať už v druhom trimestri, čo absolútne vyvracia jej najnovší záber na sociálnej sieti. Rozvedená Twiinska sa totiž stále môže pýšiť plochým bruškom a po tehotenských krivkách niet ani stopy.

To, že sa novopečený pár skutočne nechystá kupovať detskú výbavičku, potvrdila dokonca i samotná Nízlová. V tom čase však uviedla i to, že sa k svojmu súkromiu nehodlá verejne vyjadrovať, a tak sa zdá, že niekedy je lepšie raz vidieť ako stokrát počuť. No nie?

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Daniela Nízlová nemá po tehotenských krivkách ani stopy

Foto: Instagram/DanielaTwiins, TwiinsMusic