Internetom začali kolovať hrôzostrašné informácie o údajnom zdravotnom stave speváčky Barbary Haščákovej, ktorá mala byť hospitalizovaná na jednotke intenzívnej starostlivosti. Dokonca sa objavili i slová o krvácaní do mozgu. 

Tvrdenie anonymného zdroju portálu eReport.sk mal potvrdiť aj umelec David Key. ,,Dúfam, že je v poriadku, lebo poslednú informáciu mám, že je v kritickom stave v nemocnici a od hospitalizácie sa už neozvala. Verím, že je v poriadku, a že sa skoro uzdraví a dáme spoločne koncerty,” objavilo sa v citácii známeho mladíka, ktorý vraj taktiež uviedol, že v septembri chceli spoločne s Barbarou koncertovať na Slovensku.

,,Neverte všetkému, čo sa v bulvári píše. Neviem, kto mi chce furt ublížiť a osočovať, ale nie je to pravda. Som zdravá a som doma a na Slovensko sa vôbec nechystám v tomto roku a a ani nasledujúcom zatiaľ. Želám všetkým veľa zdravia, vaša Barbara,” znejú slová na facebookovom profile nesúce meno Haščákovej. Či ide o pravdivé vyjadrenie, je však otázne, nakoľko slovenská hviezda žijúca za veľkou mlákou v minulosti spomenula, že autorom jej niekdajších zvláštnych statusov bol niekto cudzí.

barbara haščáková

Trošku svetla do veci prináša až herečka Silvia Šuvadová, ktorá už niekoľkokrát o Barbare v médiách prehovorila. Krehká speváčka po nej dokonca pred rokmi poslala i odkaz týkajúci sa jej zosnulého otca.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Som jej kamarátka a pokiaľ ma ona vyslovene nepožiada, aby som dala svetu vedieť, bohužiaľ, nemôžem poskytovať žiadne informácie. Nemôžem nič potvrdiť ani vyvrátiť. Komunikujeme spolu pravidelne, celé roky. Naposledy sme boli pred týždňom v kontakte. Pred týždňom znela dobre, bola pozitívne. Ťažko sa mi hovorí o tom, lebo niečo prezradím, ale ak tam aj niečo bolo, tak sa potom cítila dobre,” cituje Šuvadovú vyššie spomínaný zdroj. A hoci sa známa spiritualistka k zdravotnému stavu speváčky vyjadrila len okrajovo, podľa nej by mala byť interpretka v poriadku.

Zdroj: eReport.sk | Foto: Instagram/silviasuvadova/davidkeyofficial, TV Markíza